numra vajza per lidhje sorted by
relevance

Admin08.09.2021

Vajzat Kerkojne Djemte :: Elbasani

Jam ne kerkim te nje personi te kompletuar, inxhinier mundesisht mosha 46-49 vjec, nga Tirana.
109
Admin22.07.2021

vajza nga Frankfurt të Gjermanisë, kërkoj një mashkull vetem për lίdhje, jo martesë..!

Me respekt, zonja nga Jugu.
9909
Admin29.08.2021

vajza nga Frankfurt të Gjermanisë, kërkoj një mashkull vetem për lίdhje, jo martesë..!

E dua edhe te me ndihmoje.
6200
Admin29.07.2021

Njoftime nga femrat…

— e bukur, e hijshme• Jetoj dhe punoj ne Gjermani dhe jam ne kerkim te nje mashkulli per lidhje me mua ose bashkjetes.
3803
Admin08.09.2021

Për Libertën vitet janë veç numra

I have some time later this week and early next, so please let me know when, and the best number I can reach you on.
6709
Admin31.08.2021

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

.
4008
Admin10.09.2021

Vajzat kërkojnë djem..! Djemtë kërkojnë vajza…!

Le nr amcmj0t0jg per ate person qe gjen veten ne kete sms.
6805
Admin20.08.2021

Selena Gomez si rrallë herë me bikini, ka një mesazh për gratë (FOTO)

So head over to WhiteboardVideoService.
2207
Admin16.07.2021

vajza nga Frankfurt të Gjermanisë, kërkoj një mashkull vetem për lίdhje, jo martesë..!

com The videos are very cool and it's really amazing what I can create for you.
104
Admin15.08.2021

Njoftime nga femrat…

Ju lutem vetem femra serioze.
4007